Еко-ферма «Зелений гай» є однією із ферм Єврпейського кооперативу «Лонго Май», там родина француза Ореста Дель Соль робить надзвичайно патріотичну справу – відновлює тваринництво в Українських Карпатах, утримуючи в господарстві кіз, корів та свиней порід, що притаманні цьому краю.
Працюють на фермі члени родини і така ж кількість місцевих жителів, що допомагають веденню господарства. Вся робота розподілена рівномірно, поетапно, з врахуванням потреб тварин та завантаженості працівників. Тут продумано все. Забезпечено комфортне перебування тварин у природних умовах, де немажодної агресії, стресу чи негативного впливу.
Ферма виготовляє сир з козиного молока, ковбаси (салямі), бекон та інші продукти з свинини для власного споживання та на замовлення друзів, приятелів та тих, хто, скуштувавши один раз, стає постійним замовником.
Орест Дель Соль переконаний, що український селянин виготовляє багато різноманітної продукції для забезпечення потреб своєї власної родини. У нього є все необхідне, причому натуральне, але нема чого продати. Через це, потрібно виготовляти трохи більше, щоб мати і для продажу, треба об’єднуватись, підтримувати один одного, щоб витримати наступ супермаркетів та глобалізації, щоб вижити. І не потрібні ніякі сертифікати, тут і так все органічно!
Важлива не довідка, яка, до того ж, вартує грошей, важливим є соціальний контекст, соціальна справeдливість. Коли буде багато натуральної продукції, коли селянин буде заможним, тоді і суспільство стане здоровішим!
Цінності еко-ферми «Зелений гай»:
Відношення до природи еко-ферми «Зелений гай»:
Відношення до тварин
Пропонуємо Вашій увазі переглянути відео про ферму “Зелений Гай”.
Соціальна відповідальність
Переїхавши до України, маючи підтримку Європейського кооперативу «Лонго Май», засновник ферми Орест разом із однодумцями займалися реалізацією численних соціальних проектів у Нижньому Селищі. У той час було непросто обжитися зовсім чужим людям у цьому селі, порозумітися з місцевими мешканцями, ще й ініціювати різні соціальні проекти. Однак цілеспрямованість та бажання кращих змін дало свої результати. За останні 20 років докладено зусиль на відновлення дитячого садку, встановлення у місцевій школі біотуалету, створення «Селиської сироварні» та здійснено розбудову водогону для села. Заради останнього було залучено фахівців із Швейцарії та Франції, які визначили проблему питної води, знайшли кошти і провели та підключили воду до дитячого садка, сироварні, пекарні, школи та облаштували бювет у центрі села.