Автентичність, Смак, Якість


up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Лілак, ТОВ


Стьопін Сергій
м. Чернівці, вул. Череповецька 26, 58009, Україна
+38 (037) 258 53 65 +38 (067) 372 03 48 +38 (099) 739 76 97
info.liluck@gmail.com
https://liluck.com.ua
Березовий Сік

ТОВ “Лілак” – український виробник 100% натуральних екологічно чистих соків у скляній тарі, яка визнана всім світом найекологічнішою та найбезпечнішою.

Підприємство успішно працює з 2001 року і закріпило за собою значну долю внутрішнього ринку та отримало прихильників в усіх регіонах країни.

Згідно офіційної статистики, ТОВ “Лілак” є лідером у заготівлі, виробництва та реалізації органічного березового соку в Україні.

Географічно, виробництво розташоване у дуже мальовничому куточку екологічно чистого краю, в смт.Глибока (Чернівецька область), що відноситься до Прикарпатського регіону. Це місцевість у самого підніжжя заповідних Карпат, де в абсолютно чистих і недоторканих куточках, природа ділиться з нами своїми дарунками.

Територія багата на хвойні і мішані ліси, сади і пасовища. Тут немає шкідливої для природи промисловості, а тому і готова продукція є абсолютно натуральною та безпечною.

Головні цінності компанії Лілак:

  • Якість та безпечність продукції – головний пріоритет і основа успішної діяльності компанії. Якість та безпечність – вище норми прибутку;
  • Якість та безпечність починаються із внутрішньої самодисципліни, чистого і охайного робочого одягу, щосекундного підтримання в чистоті території, приміщень, робочого місця;
  • Основа якості та безпечності – обов’язкове дотримання вимог законодавчих і нормативних документів компанії щодо якості та безпечності харчових продуктів.
  • Чистота – фірмовий знак компанії;
  • Якість та безпечність – створення на підприємстві умов, що дозволяють випускати безпечний продукт і проводити ефективний контроль на кожному етапі технологічного процесу у вигляді:
    Надійної системи простежуваності
  • Налагоджених каналів внутрішньої і зовнішньої комунікації;
  • Ми працюємо для того, щоб наша продукція була корисною, смачною, безпечною і доступною широкому колу споживачів
  • Довіра з боку споживачів – краща нагорода діяльності нашого підприємства.

Підприємства групи також займаються збором дикорослих трав, використовуючи їх у своєму виробництві.

Поєднання стародавніх традицій, новітніх високотехнічних виробничих процесів з натуральною та екологічно чистою сировиною – виділяє продукцію ТОВ “Лілак” серед інших виробників.


Господарство має сертифікат виробника органічної продукції.