up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Виробництво пастили “Ого”

Соки, сиропи, варення та джеми

Бега Лілія
м. Івано-Франківськ
(096) 868 17 90
ogo.foods.team@gmail.com
https://ogo-food.com/

Виробництво пастили «OGO» – справжній смак гір

Солодощі бувають корисними, а ще й смачними, якщо це солодощі “Ого”. Виробництво розташоване у місті Івано-Франківськ. Його засновницею стала Лілія Бега. У 2020 році Лілії дуже хотілося змінити домашню рутину на роботу, яка би приносила дохід, а головне – задоволення. Вона бачила для себе багато варіантів зайнятості, але поштовхом для цієї справи стала саме ідея здорового харчування. «Я почала вести здоровий спосіб життя і натрапила на корисні і натуральні солодощі з фруктів. Так я і зрозуміла, що це моє: виготовляти і насолоджуватись натуральним і смачним всією сім’єю.»

  • Моя пристрасть – це адреналін, музика та подорожі.
  • Я пишаюся своєю сім’єю, власною справою, талантами.
  • Довіра для мене – це впевненість на чесність.

Команда «OGO» стрімко розвивається, хоча починалося усе просто вдома, щоб потішити близьких. Тепер продукція Ого знаходиться на полицях більше сотні магазинів.  Звичайно, багато залежить від підтримки та допомоги близьких людей поруч, але, озираючись назад, можна побачити, який довгий та нелегкий шлях пройдено.

Карпатська пастила – хороша заміна солодощам, у яких багато цукру та калорій. Ми пропонуємо натуральний та корисний продукт помірною ціною. Серед асортименту пастила з такими смаками: полуниця, вишня, полуниця з м’ятою, малина, обліпиха, журавлина, груша, виноград, чорниця, слива, лимон та імбир, чорна смородина, червона  смородина, яблуко з корицею, шоколад.

Чому варто обрати пастилу “Ого”

Натуральність – ми виготовляємо з натуральних складників без додавання цукру та інших добавок , тому наша продукція максимально корисна для дорослих та дітей.

Корисність – наші ягоди не проходять термічну обробку при високих температурах, а висушуються при температурі 55 градусів, тому пастила зберігає насичений колір та смак, а також корисні властивості.

Термін зберігання – пастила має довгий термін зберігання, пів року може зберігатися у сухому місці. Тому ви можете не хвилюватися, якщо потрібен деякий час, щоб ознайомити ваших клієнтів нашою продукцією.

Якість – наша продукція виготовлена відповідно до міжнародного стандарту якості.

Справжні фрукти, справжні вітаміни, справжнє Ого!

Виробництво “Ого” член ГС “Карпатський смак” з 2021 року.