up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Василь Мануляк, пасічник

Мед, продукція бджільництва

Василь Мануляк
с. Герасимів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл.
+38 (050) 581-31-12
beeland@ukr.net
мед
Високо у Карпатах розташована пасіка Василя Мануляка. Тут господар займається не лише улюбленою справою – виробництвом меду, але й навчає цієї справи молоде покоління та допомагає тим, хто нездужає. Адже карпатська бджола – не лише надзвичайна трудівниця, але й має високоефективні лікувальні властивості.
 
  • Моя пристрасть – бджоли, мед, пасіка.
  • Я пишаюся, що у мене «найвища» пасіка у Карпатах. Також діє гурток бджолярів та працює оздоровчий комплекс «Відпочинок на вуликах».
  • Довіра для мене – це результат моєї професійності.

Продукція Василя Мануляка
Мед трав’яний, липовий, падевий, джерелом якого є падь тваринного походження (солодка клейка рідина на листках рослин у вигляді солодких виділень комах, зокрема, попелиці, або медяна роса (солодкий сік, який виступає на листках або хвої під впливом різкої зміни температури).

Пасічник Василь Мануляк реалізовує свою продукцію під ТМ «Бджолокрай» та має низку торгівельних точок у Івано-Франківській області. У селі Поляниця, на трасі Буковель, завітайте у магазин “Смак Українських Карпат”. Тут ви зможете придбати медову продукцію Василя Мануляка та продукцію виробників ГС “Карпатський смак”.
Василь Мануляк , член ГС «Карпатський смак» з 2016 року. В майбутньому хоче бачити спілку міцною командою однодумців.