up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

СОК “Дари Гуцульщини”

Чаї та трави

Директор Сергій Терен
смт Путила, Чернівецька обл.
+38 (067) 969-31-87
dargutsul@gmail.com
https://dargutsul.com.ua/

Виробництво «Дари Гуцульщини»
Кооператив, створений у 2015 році, провадить свою діяльність серед мальовничих Карпат в екологічно чистому районі Путильщини, де у радіусі більше ніж 100 км розкинулися мальовничі гори й ліси та немає жодного діючого промислового підприємства. Основний вид діяльності кооперативу: заготівля, переробка та зберігання дикоросів (грибів та ягід).

Виготовлену продукцію члени кооперативу реалізують на території України, у мережах магазинів та ресторанів. У майбутньому плануємо розвинути сучасне екологічно чисте виробництво.

Професійні технологи, використовуючи домашні стародавні рецепти гірських жителів (гуцулів) переробляють отриману сировину на продукти високої якості. Завдяки поєднанню кваліфікованої ручної праці, наших старань і унікального гірського клімату споживач отримує продукти з неповторним смаком та запахом справжніх карпатських грибів та чаїв під торговою маркою «Дари Гуцульщини».

  • Моя пристрасть – виготовлення екологічно чистої продукції.
  • Я пишаюся тим, що кожен мешканець Путильського району має можливість отримати додатковий дохід, здавши на переробку до кооперативу екологічночисту сировину: гриби та ягоди.
  • Довіра для мене – це запорука розвитку сільськогосподарського кооперативу «Дари Гуцульщини» та економічне зростання Карпатського регіону.


Продукція «Дари Гуцульщини»
Гриби сушені, мариновані, свіжі: білі, лисички, опеньки, підберезники; ягоди свіжі та перероблені: чорниця, малина, ожина; чаї на основі гірських трав.

Сергій Терен , член ГС «Карпатський смак»
Член спілки з 2018 року. Маємо велику надію, що про наше підприємство, яке представляє екологічно чистий регіон та його продукцію, завдяки спілці дізнається якомога більше людей.

Продукція виробника