up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

СОК “Карпатські газди”

Молочна продукція

Катерина Тарасенко
Львівська область, Стрийський р-н, с. Дашава, вул. Стрийська 4
+380 67 329 77 29.
teiwaz60@gmail.com
Карпатські газди кооператив – нове місце затишку та відпочинку. Ферма-кооператив розташована між Львовом і Карпатами, в затишному селі Загірне. А все починалось і продовжується із центру для переселенців “Дах над головою” у сусідній Дашаві. Тут у готелі “Престиж” знашли прихисток переселенці із Краматорська, Харкова, Донеччини, Бахмута, Чернігівщини, Київщини та інших міст нащої країни, де ведуться активні бойові дії. Між цими локаціями всього 2 км, тобто 30 хвилин повільного кроку.
Моя пристрасть – це спілкування з тваринами.
Я пишаюся тим, що не зважаючи на різні труднощі, йду до своєї мети,  розвиваючи свою справу.
Довіра для мене – спільна робота людей.
В Дашаві вас можуть пригостити обідами та вечерями (за попереднім замовленням), запропонувати відпочити в сауні та басейні. На фермі – прогулятися садом, порибалити на трьох ставках та посмажити рибу на мангалі.
Тут також є козочки, які можна показати дітям, кури, качки та кучеряві свинки-мангалиці.
У Карпатських газдах вас запросять і на дегустацію сирів, які виготовляє пані Катерина із помічниками. Тут і смачний Гірський, і копчений на фруктових гілках, а для любителів козячого молока – його теж тут можна спробувати.
Тут приймають переселенців, дітей, усіх охочих на екскурсії та обіди. Сюди їдуть втомлені дорогами волонтери. Тут можна кожному перевести дух, хоч на годинку, на день, на довше.
 СОК “Карпатські газди” учасник ГС “Карпатський смак ” з 2022 року.