Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Натуральні олії від “Елітфіто” на виставці органічних продуктів БіоФах 2018

Міжнародна виставка органічних харчових продуктів Biofach 2018, у місті м. Нюрнберг, Німеччина, щороку збирає головних учасників органічного ринку світу, що б представити та спробувати новинки, поспілкуватись з партнерами та знайти нові ринки збуту.

Традиційно, вже вп’яте на виставці органічних харчових продуктів БіоФах, що пройде з 14 по 17 лютого 2018 року у виставковому центрі м. Нюрнберг (Німеччина) буде представлено Національний павільйон України, що матиме загальну площу до 130 м.кв, та представить 20 компаній експонентів. Також, відбудеться вже традиційний, український Форум за участі компаній-учасників, представників органів влади та бізнесу.

За словами директора компанії «Елітфіто» Назара Дзюбанюка, з міcта Івано-Франківськ, участь підприємства у міжнародній виставці «Biofach 2018», яка відбудеться в Нюрнбергзі (Німеччина), дає можливість не лише ознайомити покупців з продукцією підприємства, а також налагодити партнерські відносини. Часто на виставці чи ярмарку укладаються угоди та здійснюється продаж продукції, товарів, послуг. Тому саме тут очікуються зустрічі із новими партнерами та потенційними клієнтами.

Продукція компанії «Елітфіто» на інноваційному стенді «Novetly Stand 2018».

Слід відзначити, що компанія планує вперше на найбільшій у світі виставці органічних продуктів презентувати новий продукт – міксована олія «Чоловіча сила». Таку можливість надає формат виставки, на  інноваційному стенді «Novetly Stand 2018». Організму людини необхідні різні види жирів, зокрема різні види рослинних олій. Тому з`явився вид олій – мікси, які зроблені шляхом купажування (змішування різних видів олій). Унікальний склад міксу «Чоловіча сила» містить найбагатші джерела речовин, які необхідні чоловікам від народження і до старості. В порівнянні з минулорічною виставкою «Biofach 2017», де були представлені олії в пляшках типу Мараска (250 мл, 500 мл) в цьому році в асортменті компнії розфасовка у пляшки 100 мл.

Компанія «Елітфіто» формує культуру споживання харчових олій в Україні

На сьогоднішній день компанія «Елітфіто» виготовляє понад 180 видів продукції. Рослинні олії користуються великим попитом. Вони володіють безцінними властивостями, здатними позитивно впливати на організм людини, насичувати його необхідними для життєдіяльності елементами. Ще вони поліпшують обмінні процеси, підтримують сили організму, зміцнюють імунну систему. Таким чином, тенденція по споживанню харчових олій має тенденцію до збільшення, тому що все більше й більше споживачі усвідомлюють користь, яку приносять саме наші олії.

Щодо культури споживання, то у Європі та Південній Америці, натуральні олії та мікси з різних видів олій дуже популярні, проте в українців культура споживання такого продукту ще не сформована. Компанія «Елітфіто» намагається розвивати ринок рослинних олій, а також ще потішить українців новими продуктами. Головне, щоб споживач розібрався у всій різноманітності і обрав для себе найбільш оптимальний продукт.

Довідка:

  • Науково-виробнича фірма «Елітфіто» створена наприкінці травня 2010 року. Сьогодні це підприємство із власною науково-виробничою базою, лабораторією та професійними кадрами, що розробляє і випускає продукцію, спрямовану на профілактику захворювань, покращення здоров’я і життя людини.
  • Підприємство член громадської спілки “Карпатський смак”
  • Читайте більше інформації про компанію на сторінці НВФ “Елітфіто”.