ПП НВФ Елітфіто

Олія

інфо

  Назар Дзюбанюк
  м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл.
  +38 0342 72 27 41, +38 050 37 32 523, +38 067 23 55 566
  info@elitphito.com,   ndziubaniuk@yandex.ua
  http://elitphito.com
  Натуральні олії, шроти та борошно

В обласному центрі Прикарпаття, місті Івано-Франківськ з 2010 року завдяки ініціативі Назарія Олександровича Дзюбанюка розпочало свою діяльність унікальне на теренах України підприємство, що спеціалізується  на випуску натуральних олій, найвищої якості за технологією першого холодного пресування, та займається виробництвом високоякісного шроту, муки та натуральних дієтичних сумішей.

Головне завдання компанії «Елітфіто» – це турбота про вас та ваше здоров’я!
Продукція компанії «Елітфіто» – це ідеальне поєднання нових сучасних технологій і екологічно чистих рослинних компонентів.Впродовж трьох років олія від «Елітфіто» успішно продається у країнах Євросоюзу та в Україні.

Компанія виготовляє натуральні олії з рослин, які вирощені у гірській місцевості Українських Карпат, за межами населених пунктів:

  • обліпихи
  • грецького горіха
  • шипшини

 

 

 

Унікальне поєднання кліматичних умов, екології та типових для Карпатського краю методів вирощування грецьких горіхів, обліпихи, шипшини, льону, розторопші, маку  без використання хімічних речовин, у поєднанні з унікальною технологією, придає продукції компанії «Елітфіто» неповторний смак.

Цінність підприємства:

  • Досвід роботи
  • Власна науково-виробнича база
  • Професійні кадри

Споживачі продукції гідно оцінили її якість, а бізнес-партнери переконались у надійності та ефективності співпраці з компанією.

Вгору