up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Конкурс для консультанта на закупівлю послуг з розробки методології


📣 ГС “Органічна Україна” як лідер Agri Food консорціуму, до складу якого входять ГС  «Міжнародний союз птахівників та кормовиробників України» та ГС “Карпатський Смак”,  запрошує взяти участь у конкурсі на закупівлю послуг з розробки методології. 

Конкурс цінових пропозицій на послуги з розробки методології відбору виробників та торгових точок  для участі в проекті та при подальшому наданні послуги з метою досягти показників по збільшенню продажів.

❗️ Ознайомитися з повним змістом запиту, а саме : обсяг робіт та очікувані результати, вимогами до консультанта, умови та терміни подачі цінової пропозиції можна за посиланням : 

https://drive.google.com/fil/d/1LW3AJUr_dCOwwS86KMKFC6Ze2bn6a4HA/view?usp=drive_link

Закупівля послуг за цим технічним завданням здійснюється в рамках програми малих грантів, що реалізується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини @deutschebotschaftkyjiw. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) @gizukraine GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) @UNDPUkraine в Україні.