Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Смачний спас 2016

В селі Спас Коломийського району відбувся масштабний фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”.

ГС “Карпатський Смак” була представлена наступними виробниками: СОК “Карпатський мед”, ФОП Кос Христина, Еко-ферма “Зелений гай”, ФГ “Ростока”, ТМ “Пан Еко”, ПП НВФ “Елітфіто”, ТМ “Чавко”, ТМ “Селиська сироварня”, ФГ “ЕКО-Карпати”, ФГ “Малиновий рай”

Окрім цього, для учасників та гостей фестивалю була організована велика дегустаційна палатка, де одночасно могли знаходитися до 40 людей, які могли скуштувати продукцію виробників ТМ “Смак Українських Карпат”.

Особливу увагу привертала свинина породи мангалиця з ароматними травами та спеціями, приготовлена ТМ “Пан Еко” на вогнищі поблизу цієї палатки.

З нашої сцени звучали гуцульські мотиви та транслювалися фото та відео матеріали, на яких гості могли більш детально познайомитися з виробництвом та продукцією наших виробників.

У фірмових палатках нашої торгової марки гості фестивалю могли ближче ознайомитися з асортиментом продуктів та безпосередньо поспілкуватися з виробниками.

У ході фестивалю Голова Правління ГС “Карпатський Смак” та Дирекція спілки презентували діяльність спілки окремим виробникам, які виявили інтерес та бажання вступити до ГC “Карпатський Смак” і як результат один з виробників написав заяву про вступ до ГС, яка буде розглянута на найближчих зборах Правління. За співорганізацію та участь у фестивалі, ГС “Карпатський Смак” нагороджена дипломом-подякою від Оргкомітету фестивалю “Смачний Спас”, адже ми здивували гостей та відвідувачів фестивалю своєю унікальною продукцією, інформація про нашу автентичну карпатську кухню розійшлася в багато країн світу, а ЗМІ дали високу оцінку в своїх репортажах.