up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Оригінальні та автентичні. Які на смак Українські Карпати?

Свіжі та витримані сири, оригінальні м’ясні вироби, карпатські чаї та гриби, екологічно чисті мед, пилок та олія, а також справжній закарпатський леквар – усе це є результатом праці карпатських виробників, об’єднаних під торговою маркою «Смак Українських Карпат». Усі вони переконані, що їхня продукція має бути автентичною, а клієнти повинні отримати бездоганну якість і унікальний смак.

Розповідаємо детальніше, хто творить «Смак Українських Карпат» і для чого, де і як можна придбати їхню продукцію, а також як інші виробники можуть долучитися до цієї спілки.

Автентика і смак

Громадську спілку «Карпатський смак» створили у 2013 році за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Зараз вона об’єднує приблизно 20 українських виробників з екологічно чистих гірських районів Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей, які випускають понад 300 натуральних продуктів під спільною торговою маркою. «Смак Українських Карпат» – це свіжі та витримані сири, м’ясні вироби, овочі, крупи та зернові, чаї з дикоросів, гриби та продукти з них, мед і пилок, олія, леквар (оригінальне закарпатське сливове повидло), фруктове варення, сиропи, соки.

«Усі виробники різні, але цінності в них спільні і стоять вище, ніж виключно заробляння грошей. Найголовніше для них – виробляти продукцію, яка несе у собі певну культуру, смачну та автентичну. Члени спілки переконані, що добру їжу треба споживати в натуральному вигляді та ощадливо застосовувати термічну обробку при приготуванні, аби передати всю енергію вітамінів, мікроелементів, калорій», – розповідає виконавча директорка спілки «Карпатський смак» Галина Батюсь.

Виробники переконані, каже вона, що споживач їхніх продуктів повинен отримати бездоганну якість – без стимуляторів росту, без хімічних засобів захисту рослин, без барвників та підсилювачів смаку. Крім того, вибір «Смаку Українських Карпат» – це й патріотично, адже всі підприємства є українськими і використовують виключно локальні продукти.

https://zaxid.net/smak_ukrayinskih_karpat_istoriya_torgovoyi_marki_foto_fakti_n1516337