Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Олія грецького горіха – альтернатива дієтам та антидепресантам

На сьогодні, все більше дієтологів рекомендують боротись з зайвою вагою, за допомогою рослинних олій. Завдяки високому вмісту в горіховій олії олеїнової кислоти, в організмі покращується обмін речовин, відбувається регулярне очищення кишечника, пригнічується механізм утворення підшкірного жиру.

Таким чином, натуральна горіхова олія компанії «Еlitphito» природним шляхом позбавляє тіло від надмірної ваги, не вимиваючи з організму корисні речовини, а навпаки, збагачуючи його вітамінами та мінералами.

Натуральна горіхова олія містить вітаміни Р та групу мінералів, що є природними антидепресантами, тим самим підтримує центральну нервову систему та стимулює розумову діяльність, допомагає долати стрес.

Як вживати? Для профілактики, натуральну олію грецького горіху рекомендують приймати по 1 десертній ложці вранці натщесерце. Як складову комплексного лікування по 1 десертній ложці 2-3 рази на день за 15-20 хвилин до їжі, при цьому не запиваючи. Рекомендований курс профілактики та лікування – 3 тижні.

Дітям: до року – по краплині, від 1 до 3-х років по 1 чайній ложці, з кашею на день, від 3-х до 6-и років по 1 чайній ложці, від 6-ти до 12 років по 1 ч.л. двічі на день, від 12-и років, можна як дорослим  – по 1 дес. Ложці.

Компанія «Еlitphito» спеціалізується на виробництві натуральних рослинних олій, що відповідають європейським та світовим стандартам якості продуктів харчування, проходять постійний контроль якості в лабораторіях провідних інститутів України, Європи.

Продукція компанії «Еlitphito» має європейський органічний сертифікат і маркована офіційним логотипом органічний продукт.