Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Гастрономічний туризм Львівщини – дегустація сиру на сироварні “Еко Газда”

Еко Газда

Популярність гастрономічних турів в Україні зростає, все більше українців та гостей, що відвідують Львів, Карпати шукають оригінальні, якісні, натуральні продукти харчування, що мають смак. Окремим трендом, є розвиток гастрономічного туризму, що поєднує відпочинок та дегустації продуктів у виробників.

Громадська спілка “Карпатський смак” представляє розробляє туристичний маршрут “Смак українських Карпат”, до якого входять унікальні крафтові виробники продуктів харчування, що пропонують послуги дегустації продукції на виробництві. Серед них львівський виробник сиру “Eco-Gazda”.

Сироварня Eco-Gazda пропонує гостям та туристам крафтовий сир, власного виробництва. Сир виробляється вручну майстрами сирної справи, з високоякісного молока корів, випас яких проводиться на гірських та пригірських пасовищах Карпат.

Що треба знати: 

  • На сьогодні, в асортименті сироварні Eco-Gazda молоді сири. Очікується введення в асортимент сирів з коротким та довгим терміном зберігання.
  • Рецепти сирів виведені шляхом симбіозу традицій сироваріння місцевих регіонів, італійських технологій та власних експериментів.
Чому варто відвідати?
  • Туристи та гості Львівщини, мають змогу посмакувати смачними сирами Eco-Gazda, скуштувавши кожний вид сиру з асортименту сироварні, що входить у сирну тарілку;
  • Дізнатись більше про історію сироваріння в Карпатах, та поспілкуватись з сироварами;
  • Посмакувати неперевершеною моцарелою, яка була визнана кращою на першому конкурсі крафтових сирів у Києві не тільки шеф-кухарями елітних ресторанів Україні, а й дегустаторами з Франції та Німеччини;
  • Поєднати візит на сироварню, при подорожі на найвищу вершину Львівської області гору Пікуй, чи при подорожі в Закарпаття;
  • Побачити в околиці сироварні незабутній краєвид на гірські хребти Карпат

Адреса сироварні Eco-Gazda.

Село Нижнє Гусне, Турківського району, підніжжя найвищої точки Львівщини – гори Пікуй.

Як замовити дегустацію сиру?

Для замовлення дегустації, необхідно попередньо домовитись за номером телефону +38 (099) 422 37 66

Довідка:

  • Сироварня “Еко Газда” член громадської спілки “Карпатський смак”, діяльність якої покликана показати автентичність, оригінальність та унікальність та колорит українських Карпат, а також  підкреслити еталон смаку натуральних продуктів харчування.

Читайте також: Смак український Карпат: дегустації, презентації, майстер класи