Автентичність, Смак, Якість


up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

BEST DRINK’ 2015

05 червня 2015 р. у Києві офіційно оголошено результати Міжнародного дегустаційного конкурсу «BEST DRINK’ 2015». Визначено найкращі в Україні алкогольні, безалкогольні напої, води та соки, при цьому вчергове найвищі оцінки отримали українські виробники органічних соків та напоїв.

За визнанням експертної комісії, шляхом закритої дегустації за органолептичними показниками, сертифікований органічний томатний сік від Торгової марки «Пан Еко», виробником якого є ФГ «Тізеш» із Закарпаття (дистриб’ютор — ТОВ «Украгрофін»), отримав ГРАН-ПРІ у категорії «Соки».

Відзначена продукція виробляється у максимально екологічно безпечній частині Карпат з використанням методу прямого віджиму, без додавання води та штучних консервантів, виключно у відповідності з органічними стандартами Євросоюзу. Продукція  «Пан Еко», що продається переважно в найкращих спеціалізованих магазинах та відділах органічних продуктів супермаркетів, користується все зростаючим попитом у  самих вимогливих споживачів у різних куточках України. Неодноразово Торгова марка «Пан Еко» Всеукраїнським конкурсом «Органік року» визнавалася найкращою торговою маркою сертифікованої органічної продукції в  Україні.

Міжнародний  дегустаційний конкурс «BEST DRINK» засновано з метою визначення та просування найкращого продукту індустрії напоїв та наповнення споживчого ринку України високоякісною продукцією, до участі в конкурсі допускаються напої вітчизняного та  іноземного виробництва. Організатор конкурсу — ВЦ «АККО Інтернешнл», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. До складу  Експертної комісії входять провідні експерти-дегустатори з великим досвідом роботи, представники Держспоживстандарту та Міністерства охорони здоров’я України, технологи підприємств, сомельє, а також незалежні спостерігачі та ЗМІ.