up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

На Виноградівщині музей леквару заманює туристів

Музей леквару в Ботарі відкрили ще в 2012 році. Сьогодні тут є не менше 15-ти видів повидла із різних ягід та фруктів, а також різні джеми з 28 країн світу. Відвідувачам пропонують продегустувати 6 сортів варення і в залежності від пори року їх види можуть змінювати. Цікаво, що поряд зі стандартним абрикосовим, ожиновим чи полуничним туристам пропонують скуштувати і досить нестандартні варіанти, наприклад повидло із шипшини.

Окрім того, що це смачно це ще й дуже корисно, оскільки в шипшині багато вітаміну С і її радять вживати для профілактики застудних захворювань. А от для покращення травлення варто їсти сливовий леквар.До речі, сливове повидло якраз і є справжнім лекваром.

Технологія його виготовлення досить складна і тривала – інколи займає до 24-х годин, а якщо об’єми дуже великі то й півтори доби.У справжньому лекварі відчувається смак диму,він не є дуже солодкий і за консистенцією густий. Цікаво,що додавати його можна як у солодку випічку – у різноманітні тістечка та десерти, а також непогано смакує леквар і з м’ясними продуктами.У відвідувачів ті ж емоції – зізнаються, що і не думали, що з деяких ягід можна виготовити повидло, та й до того ж таке смачне.Музей леквару внесений у «Солодкий маршрут» області, за яким відвідують також винні підвали, гастрономічні фестивалі та інші смачні родзинки краю. Приємно, що з кожним роком їх дедалі більше, а тому туристу цікаво повертатися на Закарпаття.

Телекомпанія М-студіо

http://m-studio.net.ua/na-vinograd%d1%96vshhin%d1%96-muzejj-lekvaru-zamanju%d1%94-turist%d1%96v/