up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Катерина Тарасенко: Жінка, яка у 2014 році втекла від бойовиків із Алчевська, допомагає десяткам переселенцям сьогодні

ЛЬВІВ ‒ 63-річна Катерина Лісова, яка у 2014 році втекла з окупованого бойовиками Алчевська Луганської області на Львівщину, сьогодні допомагає переселенцям із різних українських регіонів. Більше того, ще й намагається разом із місцевим підприємцем знайти для них заняття. Підприємці допомагають внутрішньо переселеним українцям без жодної допомоги від держави і місцевої влади.

Ідея прихистити переселенців з’явилась, коли до Катерини Лісової подзвонила знайома з Києва з проханням знайти місце для проживання для неї з донькою. Катерина Лісова запропонувала приїхати у село Дашава Львівської області. Тут вона якраз почала спільну справу з місцевим підприємцем Василем Загородним ‒ облаштовують козячу ферму «Карпатські ґазди». Василь Загородний віддав власне приміщення, а це ще не цілком завершений відпочинковий будинок, для прихистку переселенців.

 

Продовження статті н офіційному джерелі: https://www.radiosvoboda.org/a/viyna-pereselentsi-dopomoha-prykhystok/31812126.html?fbclid=IwAR0mS4RtQeG_ZfI-e1ehESy_gt3EY3szCNQD11yrDvnc7rnJnVsbLyFIs1k