up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Збори Правління ГС “Карпатський смак”: підсумки та плани

3 вересня 2021 року у Львові відбулись позачергові збори Правління ГС “Карпатський смак”. 

З вітальним словом виступив Голова Правління ГС “Карпатський смак” Павло Тізеш. Він привітав усіх учасників та запросив до слова Національого керівника програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України” Ігоря Кравченко. Він  привітав усіх присутніх та висловив надію, що ці збори продовжать бути хорошим діалогом між проектом та ГС «Карпатський смак». Ігор Кравченко подякував усім присутнім за плідну співпрацю, а також висловив надію, що в подальшому проект буде ще більш стрімкіше розвиватися. Також проінформував про Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який відбудеться 18 вересня та Фестиваль крафтового сиру (2-3 жовтня) в Києві.

 

Під час засідання, було заслухано заступника голови Правління Стовп»юка Михайла, який доповів про ситуацію із дегустаційним залом «Бджолокрай» у Буковелі. З його слів, магазин активно працює під керівництвом Василя Мануляка. Також з доповіддю про стан справ виступила Катерина Тарасенко, «Козяча ферма Двох Катерин». Вона зазначила, що дегустаційний зал поступово доводять до ладу, а фермерська крамничка працює. На території ферми, туристи та відвідувачі мають можливість придбати товари крафтових виробників, зокрема учасників ГС «Карпатський смак». Також учасники спілки заслухали і аоційованого члена Віталія Качкана. який зазанчив, що зараз ведеться активна робота над запуском дегустаційного залу в ресторації Мулярових , в центрі Івано-Франківська. Найближчим часом туристи і гості міста зможуть відвідати дегустацію, спробувати страви або придбати продукцію  ТМ “Смак Українських Карпат”.

Під час засідання також було заслухано декілька операційних та організаційних питань та проаналізована робота онлайн магазину https://tuca-shop.com.ua/.