up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Україна на найбільшій виставці органічних продуктів Biofach 2022 (Нюрнберг, Німеччина).

Попит на органічну продукцію зростає по всьому світу. Україна в тренді. Нам є що запропонувати світу, і робимо ми це достойно.
Метою поїздки офіційної делегації є презентація України на міжнародному рівні, надання міжнародній спільноті актуальної інформації про поточний стан органічного сектору в Україні та експортні можливості українських виробників органічної продукції в умовах війни.
Дякуємо за можливість приєднатися до великої органічної родини і ГС “Карпатський смак”.
Під час виставки вдалось провести важливі зустрічі та відвідати ряд важливих конференцій. Ми маємо завжди залишатись в епіцентрі інновацій та новинок в агросекторі.
Організаторами павільйону виступають Громадська спілка Органічна Україна у партнерстві з Мінагрополітики, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» Quality FOOD Trade Program та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D), а також проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA).