up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

У Домі Мулярових відчуйте Смак Українських Карпат

Ресторація Мулярових в Івано-Франківську  – відчинила свої двері для тих, хто любить справжню карпатську кухню та в пошуках крафтової, локальної продукції.

За словами власників ресторації Віталія та Ірини, ресторація – це найкраще місце щоб відчути Карпати на смак та добре набутися зі своїми рідними.

“Ми твердо переконані, що кухня — це важлива частина історії, тож саме через гастрономію прагнемо передати цінність і самобутність нашого регіону. Любі гості,  ми відчиняємо двері ресторації Мулярових , аби’с мали куди піти спробувати страви локальної кухні та перехилити келішок доброго винця. Аби кожен мав де розміститися, ми відкриваємо нову залю! Тут буде ще й тераса, щоб сповна набутися під відкритим небом якоїсь теплої літньої днини.”

В інтер’єрі ресторації, як і кнайпи, ви можете пороздивлятися мальовані тарелі, кахлеві п’єци, різьблені столики і ще купу всілякої всячини.

.

Мулярові знаються у гощенні. В меню: борщок, холодник, сало запашне, форель у сметані, бануш з бринзьою, деруни і карпатський будз з медом та ще багато різних наїдків.

Ресторація Мулярових підтримує малих виробників та робить все для популяризації локальних продуктів. Разом із виробниками ГС “Карпатський смак” розробляє та впроваджує проекти по промоції малих карпатських виробників. Також у ресторації Мулярових, кожен зможе придбати продукцію виробників ТМ “Смак Українських Карпат” та продегустувати страви, в основі яких смачна, натуральна продукція фермерів, локальних виробників.

У Ресторації Мулярових ви зможете продегустувати смачну карпатську продукцю, а також відвідати тематичні екскурсії, тут своя пекарня та фермерська крамниця.
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 5 графік роботи  з 11 до 21 год.
Замовляйте столик за номером: (099) 179 18 61
В час повітряної тривоги у  приміщенні безпечно.