up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Тренінг «Розвиток українських брендів. Фермерство» для ГО «Жіночий ветеранський рух»

В новий рік з добром та підтримкою! Громадська спілка «Карпатський смак» провела тренінг «Розвиток українських брендів. Фермерство» для ГО «Жіночий ветеранський рух», в рамках проекту «Соціальний коворкінг».
Під час навчання, виконавча директорка ГС Карпатський смак Галина Батюсь, ознайомила усіх учасників із діяльністю ГС та брендами карпатських виробників ТМ «Смак Українських Карпат». Вона зазначила, що дуже важливим є підтримка військових, які повернулися з війни та інтегруються в мирне життя. «Хтось із них шукає підтримки та знань, щоб розпочати власну справу у галузі фермерства. Тому така співпраця є хорошою ініціативою та стане рукою допомоги в майбутньому».
Також до слова була запрошена засновниця «Козяча ферма Двох Катерин», Катерина Лісова Катерина Тарасенко. Вона розповіла про проект та поділилась корисною інформацію від початку створення козячої ферми та до її реалізації. З її слів, ферма стала успішною завдяки щоденній праці, натуральній карпатській продукції, а також якісній промоції та комунікації з медіа. Пані Катерина висловила свою підтримку ветеранському руху та зазначила, що готова ділитись досвідом та допомагати ветеранам, які хочуть розпочати власну справу в агросфері.
Також під час навчання, учасники мали можливість спробувати продукцію карпатських виробників ТМ «Смак Українських Карпат». Адже завдяки смаку, ти найкраще розумієш філософію спілки та ознайомлюєшся із українськими фермерами, виробниками.
Дякуємо усім учасникам за зустріч, надіємось, що такі навчання стануть хорошою традицією та стимулом розвиватися в майбутньому.
Смак українських Карпат
Жіночий Ветеранський Рух