up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Карпатські сухпайки для наших захисників.

У важкий та важливий для України час, наші виробники, фермери із ГС “Карпатський смак” стараються працювати та як можуть допомагають нашим захисникам.
Неодноразово ми передавали карпатські сухпайки нашим військовим. Для нас найбільшою нагородою є відгуки захисників, які кажуть “Дуже смачно”, тому стараємось і надалі. Хочеться подякувати нашим виробникам Сергій Терен СОК “Дари Гуцульщини”, який з перших днів війни налагодив виробництво каш із карпатськимим грибами. Його сухпайки були передані зі Львова військовим ДБ “Карпатська Січ”.
Інша частина карпатських сухпайків була відправлена із Івано-Франківська в гарячі точки бойових дій. Дякуємо нашому пасічникові Василю Мануляку Бджолокрай за справжній мед, а Михайло Стовпюк за карпатські чаї. Також велика подяка Іра Фіщук та Віталій Качкан, які виготовили смачне печиво у Гуцульська кнайпа Мулярових та допомогли із передачею сухпайків на передову.
ГС Карпатський смак готові і надалі працювати для економіки України та допомагати. Також один із варіантів, якщо є волонтерські організації чи люди, які б хотіли допомогти військовим, ми можемо виготовити спеціальні замовлення для вас по собівартості.
Телефон для довідок +38067 569 86 39
🇺🇦Разом до перемоги!
Смак українських Карпат