up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Громадські організації – обмін досвідом та автентична дегустація “Смак Українських Карпат”.

Громадські організації в дії. ГС “Карпатський смак” зустрілась із  представницями львівської онкоспільноти, ГО “ЖИТИ ЗАРАЗ”.

Виконавча директорка ГС «Карпатський смак» Галина Батюсь, ознайомила усіх учасників із діяльністю спілки “Карпатський смак”, розповіла про структуру організації та поділилась досвідом роботи із членами спілки. Для учасників ГО “Жити зараз” було цікаво послухати, як організована робота в інших громадських організаціях та поділитись власним досвідом.Для учасників зустрічі, також було організовано автентичну дегустацію “Смак Українських Карпат” від виробників ГС. Запрошені, дізнались більше про виробників та спробували справжню, натуральну, органічну продукцію “Смак Українських Карпат”.
Підсумовуючи зустріч, голова Правління ГО «Жити зараз» Надія Клочник зазначила, що тема натуральних продуктів дуже близька кожному учаснику онкоспільноти. Адже це важлива складова не лише до шляху одужання, а також для якісного життя кожного. “Ми всі повинні зважати, що і де ми їмо, обирати справжню, натуральну їжу. Якраз саме через дегустацію, ти можеш спокійно, майже медитативно посидіти, посмакувати і відчути весь смак Українських Карпат. Надіємось, що вже скоро ми також зможемо замовляти продукцію і в онлайн магазині, які плануть запустити найближчим часом, – зазначила Надія.
Надіємось, що такий обмін досвідом та взаємна допомога, сприятимуть Громадським організаціям ставати сильнішими та відчувати підтримку один одного.