up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Допомога кожного – наближає нашу перемогу!

ГС “Карпатський смак” відзначили подякою від ГО “Волонтерський курінь” за активну патріотичну позицію та допомогу військовим, переселенцям та всім потребуючим, які постраждали внаслідок російської агресії.

Неодноразово карпатські виробники передавал продукцію військовим. Задля цього, нашими виробниками було розроблено спеціальні сухпайки, які складалися із меду, чаю, каш з грибами, печива, пластівців та інших продуктів.

Така продукція смачна, корисна і енергетична. Вона надовго зберігає ситість та може витримувати температурний режим.

Не стоїмо остронь і переселенців та діток, які потребують допомоги. В тісній співпраці із ГО “Волонтерський курінь” наша спілка відвідала  96 сиріт, діток, чиїх батьків позбавили батьківських прав. Всі вони з Маріуполя та Запоріжжя, від 2 до 6- ти років,  дітки знаходяться у Львівській області.

Дякуючи благодійникам та добрим людям, волонетри змогли відправити все необхідне діткам. Від ГС “Карпатський смак” ми привезли дітям солодкі гостинці, смачні та корисні.

Зрозуміло, що такі зустрічі не замінять їм родинне тепло, але хоч на декілька годин зможуть подарувати радість та усмішки.

Продовжуємо і надалі допомагати та наближати нашу спільну перемогу!