up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Дегустація для представників туристичної галузі на Львівському Міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності 2021

ГС “Карпатський смак” взяла участь у “Львівському Міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності 2021”. Для прдеставників туристичної галузі було проведено ознайомлюючу дегустацію “Смак Українських Карпат”. 
Під час дегустації, виконавчий директор ГС “Карпатський смак” розповіла учасникам заходу про життєдіяльність спілки, а на завершення усі мали можливість спробувати продукцію виробників ТМ “Смак Українських Карпат“. 
“Потенціал у нас великий, люди працьовиті і гостинні – зазначила Галина Батюсь.  А скільки цікавих туристичних магнітів, господарств, незнайомих місць – тільки їздити і досліджувати. Бажаю кожному цікавих відкриттів, а в подорожах завжди смакувати автентичну, смачну та локальну їжу. Бо тільки так, ви можете сповна відчути колорит країни, регіону, міста, цікавих і визначних місць.”
Зазначимо, що цьогоріч захід  відбувся  за  участю Державного Агентства Розвитку Туризму України, органів державної влади та головних фахівців туристичної галузі України. На форум з‘їхалися представники понад 80 компаній з Литви, Польщі та всієї України.
Зокрема Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності традиційно відбувається в середині осені і гостинно приймає зацікавлених фахівців сфери гостинності та туризму практично з усіх регіонів України та з-за кордону. Львівський Форум збирає одразу декілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес.
Основна мета цьогорічного Форуму – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.
Тематика форуму: Туристичні продукти та інфраструктурні об`єкти, оздоровчий, пригодницький та екологічний туризм, мовні курси за кордоном, транспортні та авіа послуги, страхування та IT-технології в туризмі, професійне технологічне обладнання для готелів та ресторанів, посуд, текстиль та уніформа, інформаційно-комунікаційні технології, розважальне обладнання для індустрії гостинності та розваг, громадські організації, асоціації та об’єднання в сфері туризму та гостинності .