Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Зерно для пророщування з українських Карпат

Пророщене зерно, насіння, каліброване та ретельно відібране з найвищою питомою вашою, для кращого проростання, виробництва борошна, цільнозернової крупи, це корисне та здорове харчування для Вашого організму.

Громадська спілка «Карпатський смак» пропонує Вашій увазі інформацію, про 12 видів насіння, зерна для пророщування, з українських Карпат, що вирощуються на території фермерського господарства «Костів» у Львівській області.

Життєдайна продукція – якісніша, поживніша, здоровіша, смачніша, безпечніша, природніша, ніж продукція, вирощена за інтенсивними технологіями – головне кредо виробника. У господарстві працюють родина фермера та сезонні наймані робітники.

Вирощена продукція споживається ними та продається усім, хто розуміє важливість здорового, життєдайного харчування. То ж напряму у виробника, Ви можете купити насіння та зерно для пророщування, та самостійно в домашніх умовах виростити поживні рослини.

Перелік насіння та зерна для пророщування від ФГ Костів:

 1. Насіння амаранту для пророщування, органічне
 2. Насіння чорнушки, інші назви чорний кмин, калінджі, нігела, органічне
 3. Гуньба, пажитник, фенугрек, шамбала, грибна трава, органічна, зерно
 4. Конюшина органічна, насіння
 5. Голомша, спельта, полба органічна, зерно
 6. Овес гол озерний, органічний, зерно
 7. Ячмінь гололозерний, органічний, зерно
 8. Пшениця звичайна червонозерна, органічна, зерно
 9. Пшениця білозерна, органічна, зерно
 10. Пшениця чорнозерна органічна, зерно
 11. Гречка зелена, з власної органічної гречки, ядро
 12. Овес органічний, зерно

Як обрати якісне насіння та зерно для пророщування?

 • Перед тим, як купити зерно для пророщування, зверніть вагу, на інформацію про виробника. Купуйте зерно найвищої якості;
 • Звичайно, що в спеціалізованих магазинах та супермаркетах можна купити насіння, зерно для пророщування, але уважно читайте походження сировини та термін придатності;
 • Насіння та зерно має бути сухе, без вологи, та цвілі;
 • При його вирощуванні не має бути застосований процес протравлення насіння;
 • Важливо, що б сировина не збиралась поруч з автомагістралями, коло промислових чи хімічних підприємств;
 • Якщо у Вас є можливість, купуйте насіння та зерно у перевірених виробників. Особливо звертайте увагу на сертифікати відповідності;

Пам’ятайте, що пророщені зерна, це добра їжа для Вашої родини! Слід відзначити, що насіння амаранту переробляють на олію.

Фермерське господарство «Костів» розташоване у селі Поляни, Золочівський р-н, Львівська обл., та займається вирощуванням екологічно чистих продуктів харчування, що підтверджені також  сертифікатом виробника органічної продукції «Органік стандарт». Більше інформації на сайті спілки за посиланням ФГ Костів.

Купити зерно для пророщування Ви можете напряму у виробника за телефоном: +38 (068) 011 83 82, Богдан Костів.

Громадська спілка «Карпатський смак», це не прибуткова організація, що об’єднує виробників продукції на території Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.  Внутрішня інспекція спілки ретельно перевіряє територію де вирощується сировина та виготовляються продукти.