Запрошуємо до співпраці

Громадська спілка «Карпатський смак» – професійне неприбуткове об`єднання дрібних виробників продуктів харчування регіону Українських Карпат, та експертів, що працюють у напрямку відновлення традицій та смаку натуральних продуктів, збереження виробництва традиційних сільськогосподарських продуктів харчування.

Ми надзвичайно раді запросити вас до торговельної марки (ТМ) Смак Українських Карпат®. Адже ТМ являється важливим інструментом промоції традиційних харчових продуктів з Українських Карпат з 2010 року.

Основнаціль нашої торговельної марки - підвищення конкурентоспроможності та забезпечення виходу на ринок малих і середніх підприємств, які знаходяться в Українських Карпатах.

Виробники отримують користь від спільної маркетингової стратегії, яка пов’язана з просуванням і використанням цієї регіональної ТМ та налагодженням спільних торговельних контактів, що позитивно впливає на збільшення обсягу продажів і доходів. Завдяки орієнтації як на національних, так і міжнародних споживачів – особливо туристів з міських регіонів в межах України та з різних країн ЄС – ТМ сприяє успішному представленню та збуту.

Кожен член громадської спілки «Карпатський смак» сплачує членські внески, в залежності від розміру підприємства, та оплачує послуги інспекції, що здійснює контроль відповідності продукції та господарства до критеріїв ТМ «Смак українських Карпат».

Ключові переваги від членства в громадській спілці «Карпатський смак»:

 1. Навчання / Обмін інформацією – професійне бізнес-середовище для всіх членів;
 2. Взаємний оборот / прибуток / економічне зростання в 4 регіонах Карпатського регіону;
 3. Фінансова підтримка з боку FiBL та консультантів з Швейцарії;
 4. Маркетинг / Реклама, підтримка з боку FiBL та консультантів з Швейцарії;
 5. Популяризація та просування товарного знака «Смак українських Карпат»;
 6. Правовий, соціальна і професійна захист всіх членів;
 7. Веб-сайт громадської спілки www.tuca.com.ua та сторінка в соц. медіа https://www.facebook.com/tuca.ua/
 8. Взаємні проекти (участь у ярмарках, карпатське меню з страв членів спілки в ресторанах в Карпатах, спеціалізоване меню, Інтернет-магазин);
 9. Мережа - Зміцнення членства - Єдність - Захист;
 10. Органічний та сталий стиль життя;
 11. Промоція в Карпатському регіоні.

Ми запрошуємо до співпраці:

 • Представників особистих селянських господарств, фермерів, підприємства з українських Карпат, що здійснюють виготовлення натуральних продуктів харчування та відповідають критеріям громадської спілки
 • Заклади громадського харчування, та кухарів що мають інтерес просувати ідею споживання регіональних продуктів, страви традиційної кухні з Карпат.
 • Роздрібних та гуртових покупців, що здійснюють продажі натуральних продуктів харчування
 • Представників медіа, ми зацікавлені у співпраці з виданнями та журналістами, блогерами, що висвітлюють питання збереження та популяризації традицій виробництва та споживання натуральних продуктів харчування, захисту навколишнього середовища.
 • Представників туристичних компаній, туроператорів, що мають інтерес у організації дегустаційних турів, візитів на ферми.
 • Представників громадських організацій
 • Інших зацікавлених сторін, що підтримують ідеї громадської спілки «Карпатський смак».

Яким чином приєднатись?

  Крок 1. Якщо Ви поділяєте наші цінності, то подаєте заявку на приєднання до громадської спілки
  Крок 2. Дирекція ГС «Карпатський смак» надсилає Вам перелік документів для ознайомлення (загальна інформація про спілку, інформація про членські внески)
  Крок 3. Ми разом призначаємо час та узгоджуємо місце зустрічі та обговорюємо Ваші очікування, надаємо відповіді на запитання
  Крок 4. Якщо Ви виробник продуктів, то Ви разом з заявою на членство, подаєте взірці продуктів, для обговорення на засіданні правління спілки.
  Крок 5. Рішення про приєднання приймає правління громадської спілки.

Вгору