Автентичність, Смак, Якість


up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

СФГ Західний равлик


Ірина Юськевич
с. Солонка, Пустомитівський р-н, Львівська область
+38 (067) 256 94 77 +38 (050) 223 82 78
zakhidnyy.ravlyk@gmail.com
http://www.zakhidnyy-ravlyk.com/
Равлики, делікатеси

«З   ахідний равлик» – це родинна ферма Ірини та Івана Юськевичів, що з 2017 року активно займаються вирощуванням і розведенням їстівних равликів.

Ферма спеціалізується на розведенні та реалізації равликів сімейства HELICIDAE, роду Helix (Pomatia, Aspersa Maxima, Aspersa Muller). Також на її базі проводять навчання для початківців та новостворених господарств.

Види равликів відрізняються не лише походженням, а й розмірами. Їхнє м’ясо смачне та корисне. Маючи за основу 70% білка,  20% амінокислот і 10% жирів, при повній відсутності холестерину, воно збагачене такими мікроелементами, як –  магній, залізо, кальцій, мідь, цинк, йод а також вітамінами групи «В». Страви з равлика є природним афродизіаком.

Равлики групи  Helix відносяться до числа найбільш ефектних і смачних делікатесів тваринного походження, саме завдяки цьому їх можна побачити в меню більшості ресторанів світу.

Ікра з равликів, яку називають “білою ікрою” – це вишуканий продукт з неповторним смаком і ароматом. Равликова ікра – це ідеальний додаток до основних страв і закусок, а також десертів.

Вся продукція ферми «Західний равлик» сертифікована та відповідає встановленим нормам державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Cпівпраця

Оптова пропозиція їстівних равликів для розведення та репродукції:

  • Виноградний равлик Helix Pomatia (Escargot de Bourgogne)– діаметр мушлі до 50 мм, запаковані в мішки 6 кг.
  • Равлик Helix Aspersa Maxima (Gros-gris, великі сірі)– діаметр мушлі 35-45 мм, запаковані в мішки 6 кг.
  • Равлик Helix Aspersa Muller (Petit-gris, малі сірі)– вага 6-10 гр, запаковані в мішки 6 кг.

Всі равлики очищені, висушені і приспані при температурі +6° С, упаковані в мішки вагою 6 кг, що зберігаються в окремих ящиках чи транспортних коробках.

Ферма «Західний равлик» розташована на території Пустомитівського району, Львівської області на свіжому повітрі з автоматичною системою зрошення, наявні спеціальні виробничі приміщення для утримання, репродукції, переробки та зберігання равликів в період зимової сплячки.

В кінці 2018 року заплановано збільшити території вирощування равликів до 2 гектарів, та облаштувати власну овочеву базу для зберігання чисельної кількості равлика перед відправленням за межі України на європейські ринки.

Протягом року кожен гість ферми «Західний равлик» може придбати цей делікатес та відчути себе справжнім гурманом. Екскурсійний період відкривається з кінця квітня по жовтень, де Вам запропонують продегустувати равликів з різними соусами та порадять кращі рецепти їх приготування.