Автентичність, Смак, Якість


up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Приндак Василь
с. Довжки, Сколівський район Львівська область
+38 (095) 632 61 64; +38 (096) 828 26 76
Трав’яні чаї, фітонапої, дикороси

карпатський чай

Кооператив “Бескид”, спеціалізується на заготівлі та переробці дикорослих трав та плодів з Карпат, та виготовленні екологічно чистих продуктів (трав’яні чаї та дикороси) для споживачів.

Кооператив «Бескид» був створений в рамках виконання проекту «Допомога сільським родинам, які постраждали від повені», який фінансувався Міжнародною Благодійною Організацією «Добробут Громад». Успішним в цьому проекті було те, що ми відвідали велику кількість сільськогосподарських кооперативів, де вивчали досвід та запозичували різні ідеї. Саме в таких поїздках ми і відвідали сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Чиста флора» пана Михайла Стовпюка, з села Спас та захопились ідеєю виробництва чаїв.

Після цього був створений кооператив «Бескид» у 2012 році. Розпочали ми свою діяльність із заготівля дикорослих трав та плодів. Пізніше були побудовані примусові сушки на дровах та закуплено січкарні для подрібнення сировини.

Новим поштовхом стало те, що ми в рамках нового проекту «Збереження карпатських пралісів» який виконується Українським товариством охорони птахів за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) придбали необхідне нам обладнання (універсальний подрібнювач «Корсар») та закуплено упаковки для фасування чаїв.

Кооператив «Бескид» є досить ще малим і нараховує 26 членів, які займаються збором сировини в нашому регіоні, після чого ми проводимо сушку. Порізка проводиться нещодавно придбаним універсальним подрібнювачем «Корсар», а сам процес фасування проводиться вручну.

На сьогоднішній день кооператив «Бескид» виготовляє трав’яні чаї та дикороси. При правильному використані вони приносять тільки користь.

Клієнтами кооперативу «Бескид» є туристи та відвідувачі Прикарпаття. На сьогоднішній день, звичайно наших «клієнтів» уже більше і купують продукцію туристичні бази, мережа магазинів «Лісовичок», та невеликі торгові точки. Надіємось, що в подальшому кількість споживачів нашого продукту збільшиться.

Нам імпонує ідея громадської спілки «Карпатський смак», що вона об’єднує виробників екологічно чистої продукції незалежно від об’єму та інших фінансових показників.
Саме ТМ «Смак українських Карпат» об’єднує виробників, які виготовляють екологічно чисту продукцію, яка має високу якість та відмінний смак, відповідно до встановлених критеріїв.
Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Бескид».