Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Роман Боднар, ФОП/ ТМ Чавко


Власник Роман Боднар
м. Львів, вул. Замкова 31, 79000, Україна
+38 (098) 553 00 33
sik.chavko@ukr.net
https://chavko.com/
Яблучний Сік

Підприємство «Чавко», м. Львів, виготовляє соки прямого віджиму, натуральний напій, який отримується шляхом вичавлення соку з фруктів та подальшій його пастеризації (процес підігріву соку до t 78-82 C). Без додавання цукру, води, концентрату, барвників і т.д.

Історія створення.

Підприємство засноване у 2014 р. Основним видом діяльності було надання послуг населенню по вичавленню соку з фруктів (переважно, яблук та груш). Звідси пішла і назва – «Чавко» від «чавити».

Згодом налагодили виробництво власного продукту – соку традиційного холодного віджиму.

Мета підприємства – надання якісних послуг населенню по вичавленню соку з фруктів та виробництво натуральних соків холодного віджиму без додавання жодних добавок чи консервантів.
Що цікаво.

Фрукти (яблука, груші, сливи) для виготовлення соку, підприємство закуповує у фермерських господарствах регіону, при цьому обов’язковим є попередній аудит цих господарств. Соки “Чавко” – це лише чистий сік спілих сортів яблук Джонаголд, Гала, Чемпіон, Айдаред та інших.

Унікальність соків ТМ «Чавко» – це різні смаки одного і того ж соку, тобто простий яблучний сік (і всі інші також) може мати різний смак, в залежності від сорту яблук, з якого виготовлений сік.

Технологія виробництва

Компанія «Чавко» один з небагатьох виробників соку України, яка використовує традиційну технологію холодного віджиму, при виробництві соку.

Це передбачає декілька етапів:

 • Ретельний відбір сировини
 • Миття
 • Подрібнення фруктів
 • Чавлення соку
 • Легка пастеризація зі збереженням корисних речовин
 • Розлив

Увага: своїм клієнтам, компанія пропонує послугу – можливість виготовлення та упакування соків під торговою маркою Замовника.

Основні вимоги до сировини.

Головний секрет виробництва якісного продукту – це ретельно відібрана сировина та чітке дотримання технології виробництва соку. Підприємство являє собою невелике приватне виробництво, більшість технологічних процесів на якому є ручними. Тому підприємство виготовляє відносно незначні об’єми продукції, акцентуючи головну увагу на її якості.

Продукція.

Підприємство виробляє натуральні соки холодного віджиму, а саме яблучний, яблучно-полуничний, яблучно-вишневий, яблучно-виноградний та виноградний.

Продукція доступна у скляних пляшках (0,25л та 1л) та Bag-in-Box (3л і 5л).

Поради для тих, хто прагне обрати якісний сік:

 • Обираючи сік, потрібно звертати увагу на те, який саме це сік.
 • Більшість продукції, яка є зараз представлена на полицях супермаркетів, – це сік відновлений з концентрату. Натомість сік прямого віджиму – це власне сік, який вичавили з фруктів та овочів, та підігріли до температури 78-82С. При цьому не допускається жодних добавок, консервантів, води, цукру тощо. Саме такий сік зберігає в собі корисні речовини та вітаміни, які є в самих фруктах.
 • Смак соку повинен бути приємним, насиченим, максимально схожим до «домашнього» соку, який закручують в 3-х літрові банки.
 • Вживати сік прямого віджиму потрібно помірно, не більше 0,5л на добу. Через те, що такий сік містить в собі яблучну кислоту, не рекомендується вживати його натще та людям з проблемами травного тракту.

Унікальність соків ТМ «Чавко»:

 • Це різні смаки одного і того ж соку, тобто простий яблучний сік (і всі інші також) можуть мати різний смак, в залежності від сорту яблук, з якого виготовлений сік.
 • До соку не додається жодних добавок, навіть таких як лимонна чи аскорбінова кислота, чим часто грішать інші виробники соків прямого віджиму.

З питань співпраці, що б купити сік, замовити виробництво соку під власною торгово маркою звертайтесь безпосередньо до виробника за контактами:

 +38 (098) 553 00 33
 sik.chavko@ukr.net

Продукція виробника