Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

ФГ ФайнаBerry


Львівська область
+38 (096) 465 1848
stetskiv.mykola@gmail.com
ягоди, овочі, фрукти

ФайнаBerry – сімейний бізнес родини Миколи Стецьківа. Повернувшись з фронту, в березні 2015 року, учасник АТО вирішив відкрити власну справу. Особливим захопленням стала полуниця. Заснувавши ферму на 10 сотках, за декілька років, збільшив її розмір, та розвинув велике господарство. Для роботи на фермі залучив і місцевих жителів. Тепер він активно розвиває і агробізнес. Кожен, хто приїжджає на ферму, може самомстійно зібрати полуницю та купити вже зібрані ягоди.

.

У будь-якому бізнесі бувають і злети і падіння. Пройшовши навчання для підприємців-початківців, Микола успішно захистив бізнес-план і отримав від держави кошти  на власну справу. Ветеран нічого не знав про сорти полуниці, добрива та кислотність грунтів. Довелось все робити навмання. Як результат – із 2 тисяч кущів прижилося лише 800.

Моя пристрасть – це бути прикладом для інших, це дарувати позитивні емоції клієнтам і змінювати моду на споживання ЕКО продукції.

Я пишаюся тим, що я залишився в Україні і спільно з усіма змінюю її на краще.

Довіра для мене – це визнання людьми моє праці, що вважається найвищою нагородою в Україні сьогодні.

У 2016 році Микола став учасником програми для ветеранів від фонду «Відродження». Згодом отримав грант на придбання теплиці. У планах  — поступове збільшення кількості землі для розвитку господарства, а також використання біотехнологій.

У Миколи Стецьківа п”ятеро дітей. За свій продукт він впевненний, що все натуральне, екологічне та без домішок і різної хімії.

Микола Стецьків,  член ГС «Карпатський смак» з листопада 2018 року. 

Продукція виробника