Автентичність, Смак, Якість


up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Кузишин, ТМ


с. Середній Угринів, Калуський район, Івано-Франківська область
+38 (098) 586 67 86 +38 (066) 543 10 06
tm.kuzyshyn@gmail.com
https://www.facebook.com/kuzyshyncheese/
Бринза, сулугуні, моцарелла, фета, качокавалло, чедер, молоко

Хочете дізнатись у чому секрет доброго сиру? Відповідь яку отримаєте на фермі ТМ “Kuzyshyn” не є секретом –з доброго молока. Ферма тут виготовляють своїми руками з якісного карпатського молока. Ферма спеціалізується на виготовленні бринзи, сулугуні, моцарелли, провалоне, качокавалло, сиру український.

Виробництво молочної продукції ТМ “Kuzyshyn” починається зі збору свіжого ранішнього коров’ячого молока, у двох населених пунктах Прикарпаття в с.Старий Угринів та с.Середній Угринів. Розташування цих сіл, на відстані 20км. від найближчого міста, дає можливість вільного вигулу корів на багатих пасовищах, що в свою чергу забезпечує хорошу якість молока.

На слідуючому етапі розпочинається переробка молока і власне саме творіння сиру. Протягом одного дня виготовляється один, а іноді і два види сиру.

Загалом ТМ”KUZYSHYN” на даному етапі спеціалізується на трьох типах сиру:

  • Впершу чергу це розсільний молодий сир – типу Бринза;
  • Сир типу проволоне – сулугуні, моцарелла, качокавалло;
  • Та найбільш вимогливі сири, сири яком приділяється найбільшої уваги, любові і часу це – Чеддер і Карпатський Пармезан.

В сичужній групі на господарстві ТМ “Kuzyshyn” присутні п’ять видів бринзи і фета. Фета – більш м’якша, жирніша і більш солена аніж бринза, так як постійно перебуває в соленому розчині (до речі сам солений розчин ми не готуємо а добуваємо! в 10км. від нашого виробництва, трішки дальше в гори, знаходиться криниця 28м. глибини, з кристально чистою концентровано соленою водою. Ще за Австро-Угорщини беручи з цієї криниці воду люди варили сіль. Ця звичка в деяких родинах залишилась і досі. Є бабусі і дідусі які ще ніколи не купували сіль.

ТМ «Смак Українських Карпат» є гарантією того, що продукція ТМ “Kuzyshyn”, маркована нашим логотипом, походить з Карпатського краю, має високу якість та і відмінний смак, відповідно до встановлених критеріїв.

Продукція виробника