up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Смак Українських Карпат у Буковелі

Недалеко біля Буковелю, у селі Поляниця тепер можна спробувати та придбати продукцію виробників ТМ “Смак Українських Карпат”. Туристи та відвідувачі вже оцінили яість та смак продукції виробників карпатського регіону.
На території магазину “Бджолокрай”, учасника ГС “Карпатський смак” Василя Мануляка відкрито і щоу рум із продукцією учасників спілки. Тут ви можете придбати смачні соки, олію, карпатські гриби, чаї, мед та багато інших смаколиків.
У виробників ТМ «Смак Українських Карпат» – своє філософія. Найголовніше – виробляти продукцію, яка несе у собі певну культуру. Члени спілки переконані, що добру їжу, треба споживати у натуральному виді (сир, м’ясні вироби, мед, зерно для пророщування), та ощадливо застосовувати термічну обробку при приготуванні.

Виробники продуктів переконані, що споживач, який купує саме їхній продукт, повинен отримати бездоганну якість. Зазвичай продукція, яку виготовляється на їхніх підприємствах, фермах є дорожчою, ніж в традиційних супермаркетах. Але тут варто розуміти, що така їжа – справжня – без використання  стимуляторів росту, барвників та підсилювачів смаку. Культ їжі стоїть вище, ніж  виключно заробляння грошей.

 

Зазаначимо, що придбати продукцію ТМ “Смак Українських Карпат” відтепер можна і онлайн https://tuca-shop.com.ua/