Роман Тур, ФОП

Мед, продукція бджільництва

інфо

 Власник Роман Тур
м. Стрий, Стрийський район, Львівська обл.
+38 096 81 75 400
apistur@ukr.net
http://med-tur.prom.ua/
Мед

Пасіка розташована в околицях міста Стрий, по середині між відомими курортами Моршин та Трускавець, на яких продукція користується неабияким попитом. Бджоли збирають мед з полів та навколишнього лісу. За рік господарство переробляє близько 15 тон меду.

На потужностях пасіки виготовляється травневий, акацієвий, липовий мед та мед з різно-трав’я, а також супутня продукція: прополіс, віск, медовий квас.

Пан Роман переконаний, що працювати з бджолами не просто, адже вони надзвичайно розумні, відчувають, хто до них прийшов та з якою метою. Через це, коли він підходить до них, то повністю налаштовує організм на позитив. Бджоли люблять спокій, тому спокійна робота принесе свій результат.

Дружина пана Романа переконана, що найкращим показником їхньої діяльності є візити постійних клієнтів, які вже понад десять років, щотижня споживають мед родинної пасіки.

Фрази пасічників:

  • Пасіка – це чисте спілкування з бджолою, яка не змінена людиною на свій лад і не є свійською твариною.
  • Мед, пилок та молоко – це три продукти, які ми вживаємо, не вбиваючи нічого живого.
  • Багатство пасічника – це його рамки.

Гордістю пана Романа є унікальний музей бджільництва у Стрию, що був відкритий завдяки зусиллям Стрийського товариства бджолярів-любителів у 2005 році. Його вже відвідали тисячі гостей: вчені-бджолярі, бджолярі-виробничники та аматори, журналісти, краєзнавці, керівники обласних, районних, міських бджолярських товариств з ycієї України.
Всім кортить подивитися на унікальні і рідкісні експонати.

Вгору