Карпатський мед, СОК

Мед, продукція бджільництва

інфо

   Голова, власник Володимир Горішник
  с. Повітно, Городоцький район, Львівська обл
  +38 067 31 46 977
  ukrhoney@ukr.net
  Мед

Ім’я пасічника Володимира Львовича Горішника, засновника сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Карпатський мед», добре відоме. Він є головою Спілки пасічників Львівщини, віце-президентом Спілки пасічників України.

Свою пасіку він утримує неподалік Львова. Крім того, на Львівщині він відомий як організатор медових ярмарків, різноманітних заходів, направлених на популяризацію вживання медової продукції та підвищення престижу професії пасічника.

«Бджільництво, – вважає пан Володимир, – це стратегічна галузь, на якій тримається екологічна й сільськогосподарська безпека країн, а також здоров’я нації». Адже саме бджоли першими чутливо реагують на зміну екологічної ситуації, даючи тим самим інформацію людям.

Володимир Горішник активно пропагує мед, зібраний на території Карпат, де відсутні великі посіви промислових сільськогосподарських культур, не порушено рівновагу в природі. Він переконаний, що найкращий мед для споживання людини – це зібраний в місцевості, де вона проживає.

Чи знаєте Ви, що дослідним шляхом встановлено, що мед є середовищем, в якому неможливе існування бактерій через вміст у ньому калію. Калій відбирає вологу в бактерій, без якої неможливо їх існування.

То ж мед та продукти бджільництва, це унікальний природній продукт, який допомагає людині.

З питань співпраці, та консультацій, щодо питання де купити карпатський мед, продукти бджільництва контактуйте з виробником, за контактами:

  +38 067 31 46 977
   ukrhoney@ukr.net

Вгору