Долучитися

Переваги членства в громадській спілці «Карпатський смак» та торговельній марці Смак Українських Карпат®

Продукція та послуги з Українських Карпат користуються значним попитом не лише у українських споживачів, а також іноземців, а особливо популярні у туристів, які цінують їх унікальність, натуральність смаку та купують їх, як сувеніри. Цінність живописних Карпатських пейзажів, культури та традицій створює унікальне підґрунтя для високо цінованих продуктів, являється важливим внеском і значним ресурсом щодо інвестицій до регіону.

Ми надзвичайно раді запросити вас до торговельної марки (ТМ) Смак Українських Карпат®. Як ви вже можливо знаєте, ТМ являється важливим інструментом промоції традиційних харчових продуктів з Українських Карпат з 2010 року.

Основнаціль нашої торговельної марки - підвищення конкурентоспроможності та забезпечення виходу на ринок малих і середніх підприємств, які знаходяться в Українських Карпатах.

Виробники отримують користь від спільної маркетингової стратегії, яка пов’язана з просуванням і використанням цієї регіональної ТМ та налагодженням спільних торговельних контактів, що позитивно впливає на збільшення обсягу продажів і доходів. Завдяки орієнтації як на національних, так і міжнародних споживачів – особливо туристів з міських регіонів в межах України та з різних країн ЄС – ТМ сприяє успішному представленню та збуту.

Регіональна торговельна марка Смак Українських Карпат® є “гарантійною печаткою” для високоякісної сільськогосподарської продукції, яка вироблена відданими справі ліцензіатами, та, одночасно, ліцензійна система, яка визначає та забезпечує ефективне право власності, використання, ліцензування та просування колективної ТМ. Смак Українських Карпат® виступає за високі показники якості та смаку, вказує на походження з регіону.

Власником торговельної марки Смак Українських Карпат® являється громадська спілка “Карпатський смак” – відкрита структура, одною з основних цілей якої є надання різноманітних послуг своїм виробникам відповідно до їх потреб та запитів.

Організаційна структура громадської спілки “Карпатський смак”:

  • Загальні збори членів спілки;
  • Правління (складається з членів спілки, які обираються Загальними зборами шляхом голосування);
  • Голова Правління (обирається на Загальних зборах шляхом голосування);
  • Секретаріат (найманий персонал, який відповідає за всю операційну діяльність).

Пропонуємо Вам познайомитись з переліком документів спілки:

Вгору