up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

18 вересня Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів (Київ)

 

18 вересня 2021 року  у Києві в Експоцентрі України (колишня ВДНГ) відбудеться щорічний Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. Сертифіковані органічні виробники з різних куточків держави лише раз на рік збираються у такій кількості особисто в одному місці для того, щоб презентувати вам свою найкращу свіжу органічну продукцію.

Починаючи з 2012 року, Федерація органічного руху України, щорічно проводить у Києві на Контрактовій площі Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Основна ідея проведення Ярмарку – ознайомлення жителів міста з сертифікованими органічними продуктами, їх перевагами та особливостями. Відвідувачі мають чудову можливість продегустувати та придбати широкий асортимент органічної продукції, представленої виробниками з усіх регіонів України!

Смачні органічні соки, лекварі, сиропи будуть представлені ТМ “Пан Еко” (Закарпаття).

Серед запрошених учасників – виробник ГС “Карпатський смак” – ФГ “Костів”.  Фермерське господарство засноване у 1992 році. Від того часу і до 2006 року провадило екстенсивний спосіб виробництва. А у 2006 році на підставі переконань господарство дещо змінило свій напрямок і займається життєдайним виробництвом продуктів харчування, які відповідають європейським стандартам органічного виробництва.

Життєдайна продукція – якісніша, поживніша, здоровіша, смачніша, безпечніша,
природніша, ніж продукція, вироблена за інтенсивними технологіями. На сьогодні
у асортименті господарства життєдайні крупи: чорнушка, амарант, гуньба, конюшина, голомша (спельта), овес та ячмінь голозернисті, пшениця (чорнозерна, звичайна, червонозерна, білозерна), гречка зелена, льон звичайний та золотистий, сочевиця, маш та гірчиця біла. Окрім самих зерен на пророщення, господар виробляє корисні пластівці без пропарки із амаранту, ячменю голозернистого, голомші та гречки зеленої.

Також серед учаснків органічного ярмарку, участь візьме і виробник  ГС “Карпатський смак” – ФГ “Згарда”.  Зараз в асортименті ФГ “Згарда”: будз копчений, сметана, масло,  Зазаначимо, що ФГ “Згарда” не є виробником органічної продукції, проте господарство виготовляє бринзу із географічним зазначенням.

Місце зустрічі: 18 вересня 2021 року з 10 до 19 год.
Місце проведення: м. Київ, НК «Експоцентр України» – колишня ВДНГ.
Захід проходить за сприяння Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та молочному секторах України”.