Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

ФГ “Техас”

Молочна продукція

Директор Володимир Голобутовський
Львівська область, Дрогобицький р-н, с. Попелі
+38 (097) 064 00 33
fermatexas8877@gmail.com
Молочна продукція

Історія фермерського господарства «Техас» розпочалась у 2015 році. Її директор Володимир Голобутовський, бізнесмен з 20-річним досвідом купив землю.

На той час це була занедбана територія, на якій нічого не росло. Люди не вірили, що на цій пустці може «зародитись життя». Віра в свої сили та щоденна невтомна праця втілили мрію Володимира – мати власне українське ранчо.

Подорожуючи Європою, Володимир черпав досвід, придивлявся до інших господарств. З дня в день, крок за кроком, старе приміщення колишнього колгоспу отримало нове життя.

Незабаром на ранчо з’явились перші жителі – кізочки (Зааненської породи, привезені з Австрії), кучеряві свині породи Венгерська мангалиця та декілька овечок.

Володимир розповідає: «Наша ферма розташована у підніжжі мальовничих Карпат. Саме тут, природа створила, а людина удосконалила комфортні умови для утримання та розведення тварин. Свіже повітря, сонце, гори – що може бути краще”.

  • Моя пристрасть – це моє ранчо. Я давно мріяв про нього. Тепер радію, що став ближче до природи, до землі, до людей.
  • Я пишаюся людьми, які люблять свою роботу і якісно її виконують.
  • Довіра для мене – це найважливіше. В житті, в бізнесі, в роботі треба вірити і довіряти.

Завітавши в гості на ФГ «Техас», дорослі та діти, зможуть добре відпочити, дізнатись багато цікавого про кіз та сироваріння, а найголовніше – отримати позитивні емоції та скуштувати різні смаколики.

На ранчо 160 кізочок. Всі вони красиві, доглянуті та позитивні. А ще дають правдивий, корисний, смачний та багатий на вітаміни продукт – козине молоко. Цей смак знайомий з дитинства, а для наших діток – це неймовірно корисно.

ФГ «Техас» щоразу удосконалюють свою роботу. Окрім продажу козиного молока, виготовляють смачні сири. На початку, досвіду було мало, тому довелось Володимиру їхати в Одесу та вчитися сироварінню. Від тоді, господар почав виготовляти різні види сирів, тепер має і власні рецепти, і постійних покупців-гурманів.

Асортимент продукції ФГ «Техас» складається з семи видів сирів: (бринза класична, сир козиний з прованськими травами, з пажитником, з кмином, козиний сир Гауда тощо). В планах збільшення асортименту продукції.

Не так давно, ферма “Техас” розпочала приймати туристів. Тут є власний екскурсовод, яка зустрічає гостей, проводить загальну екскурсію по території ферми, а на завершення усіх запрошують до відкритої альтанки на дегустацію молока, сирів та запашної випічки.

 

Володимир Голобутковський, член ГС «Карпатський смак»
Членство у спілці сприяє новим корисним знайомствам та співпраці з іншими виробниками, фермерами. Це новий досвід, обмін інформацією та допомога. Дякуюючи спілці, я впевнено можу сказати, що мій продукт  автентичний, смачний та якісний.