Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Пекар Антон Левін

Хлібобулочні вироби

Антон Левін
вул. Поліська,6, м. Львів
+38 (097) 540-35-93
obetoo@gmail.com

Виробництво пекаря Антона Левіна
Покинувши рідне Запоріжжя у пошуках кращих умов роботи, приїхав до Львова, де працював у сфері металообробки. Постійно перебуваючи на території складів та верстатів, не міг дивитися на «знущання» колег над своїми шлунками за обідом, а любов до смачних експериментів ще більше підштовхувала до змін. Інтенсивна робота потребує від людини якісного та поживного харчування, адже виснажування організму дуже небезпечне. Хліб, голова обіднього столу, який ще донедавна випікали згідно з радянською рецептурою, часто був не дуже хорошої якості. Тому Антон вирішив сам випікати хліб, до того ж необхідне приміщення ніби й чекало на нього.

Відтоді майбутній пекар плекав свою ідею: відвідував безліч курсів, постійно навчався, планував нову пекарню та досліджував усе необхідне для реалізації ідеї. Результатом його напрацювань є успішне відкриття кафе та пекарні в кінці 2014 року. Невдовзі Антон вже мав постійних клієнтів, які підтримали
пекаря-початківця, адже самовіддача – це те, що приваблює.

Моя пристрасть – це мій хліб, адже щоб випікати справді натуральний та смачний
хліб, треба бути трохи фанатом.
Я пишаюся, що випікаю якісний та смачний хліб, новий та унікальний продукт, а
головне – бажаний та улюблений кожному споживачеві.
Довіра для мене – це ретельно підібрана команда та любов до своєї справи.

Продукція пекаря Антона Левіна
Основні види пекарської продукції: білий та сірий, гречаний та цибулевий хліб, батон, багети. Щодо здоби – булки та завиванці з різноманітними начинками. Ексклюзивними є гречаний, цибулевий хліб та чіабата. Гречаний хліб випікають на заквасці, у його основі – гречана каша, додають також натуральний мед. До цибулевого хліба додають цибулю, а також вино (для аромату), мускатний горіх, твердий сир та спеції. Італійська чіабата (улюблениця пекаря) містить розмарин, сухофрукти, оливки, томати і сир «Моцарелу».

Антон Левін, член ГС «Карпатський смак»
Вважає членство у спілці дуже добрим мотиваційним фактором.

Продукція виробника