Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Пасіка «Бджолина хата»

Мед, продукція бджільництва

Директор, Микола Гундер
вул. Стебницька 54, с. Доброгостів, Дрогобицький р-н, Львівська обл.
+38 (096) 560-52-89
m.gunder2012@gmail.com

Виробництво «Бджолина хата»
Пасіка заснована у 2012 році. Починалося все із захоплення, із одного вулика, яке пізніше потихеньку переросло у хобі, а з хобі – у справу всього життя. Розуміючи теперішній стан навколишнього середовища та його вплив на здоров’я, усвідомлення того, що у тебе підростають діти і хочеться якось уберегти та
підтримати їхню імунну й нервову систему, так і прийшло натхнення допомагати не лише своїм рідним та близьким , а й іншим людям. За порадами та підтримкою звертався до пасічників з досвідом. Микола Миколайович – член правління товариства «Підгір’я». У бджільництві є свої труднощі, оскільки це ще не до кінця вивчена та досліджена сфера, та й природа часто вносить свої корективи.

  • Моя пристрасть – це моя пасіка і кожна бджілка, яка невтомно трудиться.
  • Я пишаюся, що усього досяг невтомною працею, що здійснилася моя маленька мрія: допомагати людям, які «звертаються» за здоров’ям до бджіл. І якщо після отриманого курсу терапії я чую слова вдячності, то почуття гордості за себе важко передати словами.
  • Довіра для мене – це чесність, і я стараюся робити все для того, щоб люди довіряли мені та не сумнівалися у якості продуктів, які я виробляю.  

Продукція «Бджолина хата»
Виробляємо продукти бджільництва: мед, пилок, прополіс, пергу, лікувальні
настоянки тощо. На сьогодні ми не експортуємо нашу продукцію. У майбутньому –
розширення пасіки та відкриття її для туристів з різних куточків України та світу.

Микола Гундер, член ГС «Карпатський смак»
У ГС «Карпатський смак» з 2018 року. Подобається імідж, який створює спілка. Надіється, що у майбутньому бренд стане відомим на цілий світ, а кожен учасник спілки буде пишатися тим, що він є її членом.

Продукція виробника