Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Пасіка Андрія Стецика

Мед, продукція бджільництва

Андрій Стецик
вул. Котляревського, 2В, м. Борислав, Львівська обл.
+38 (097) 674-97-04
andydyx@gmail.com
мед

Пасіка Андрія Стецика
Стецик Андрій – пасічник із міста Борислава, що на Львівщині, – знає, де бджоли зберуть найсмачніший та найкорисніший мед. Його пасіка – це не просто бізнес по-українськи, а хобі, підтримуване любов’ю до бджіл та сім’єю. І справді, щоб приготувати бджолині дари на усі смаки та уподобання, треба не тільки самому жити цією справою, але й залучати найближчих людей. Пасіка Андрія розташована недалеко від Борислава. На болотистій місцевості, далеко від людей, ростуть трави, з яких бджоли збирають цілющий мед. Серед рослин особливу увагу заслуговують: золотарник, іван-чай, чебрець, м’ята тощо.

  • Моя пристрасть – це бджільництво та клопітка праця кожної бджілки.
  • Я пишаюся якістю своєї продукції, своїм медом.
  • Довіра для мене – це основа усіх взаємовідносин.

Продукція Андрія Стецика
«Травневе різнотрав’я», «Лісова липа», «З весни до осені», «Золотарник», «Розторопша», «Іван-чай», «Гречаний мед», «Акація» – назви меду, який пропонує скуштувати пасічник Андрій. Найкращим він вважає мед «З весни до осені» або, як його ще називають «Царський мед», адже вулик, який стоїть з весни до осені, збагачується поліфлорними травами і тільки тоді відбирається пасічниками. Так усі
корисні властивості меду набувають особливої оздоровчої сили.

Окрім меду, споживачі також отримують гігієнічні вироби: медове мило та різні бальзами на основі воску, які не тільки зволожують і очищають шкіру, але й заживляють рани й опіки на шкірі. А проти застудних та запальних захворювань – безліч бальзамів, настоянок, забрус, віск тощо.

Андрій Стецик, член ГС «Карпатський смак»
Членство у спілці розширює можливості, сприяє знайомству споживачів з нашою медовою продукцією. Ми охоче беремо участь у всіх виставках та ярмарках, які пропонує спілка.

Продукція виробника