Автентичність, Смак, Якість

up
Напишіть Нам
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами

Карпатський водограй

Рибна продукція

Олег Габуда
Львівська обл., м. Пустомити, вул. Ставкова 60
+38 (067) 37-49-266
oleh.habuda@gmail.com
https://www.karpatskij-vodograj.com.ua/
риба

Історія виникнення рибного господарства “Карпатський водограй” розпочалась у далекому 1964 році. Сюди вперше завезли заморожену ікру білого амура.

ТзОВ „Карпатський водограй” розташоване у Пустомитівському районі Львівської області. Загальна площа земельного фонду – 170 гектарів, площа водного дзеркала – 136,4888 гектарів. Господарство є повносистемним.

Наявні всі категорії рибницьких ставів: нерестові, вирощувальні, зимувальні, нагульні, маточні, карантинні. у 32 ставках вирощують шість видів риби: амурського сазана, судака,  щуку, коропа та осетра. А от в перспективі думають і про Європейського сома. Рибне господарство має замкнутий цикл вирощування риби. В одному ставку на 1 га збирають 20 тонн риби.

Для годівлі риби тут використовують лише зернові культури,  без додавання будь-яких домішок. Їжу для риб виготовляють самі. “Карпатський Водограй” співпрацює з університетами. Студенти приїжджають на практику, аспіранти захищають кандидатські дисертації з аквакультури.

Олег Габуда, директор “Карпатський водограй” зазначив, що вже більше двох років господарство займається  вирощуванням судака та стерляді, проте за чотири року планують добувати тут чорну ікру зі стерляді. На сьогодні, в Україні, зокрема на Львівщині, люди займається видобуванням чорної ікри, але сертифіковано та з усіма дозволами, наразі це робить лише підприємство на Київщині.

На території також розташована база відпочинку «Озерний край». Тут можна відпочити і порибалити.

Продукція виробника